Центр сімейної медицини, багатопрофільна поліклініка Кам'янець-Подільський

Увага!
!

Фотоальбоми (8)

Інформація про компанію

Гінеколог
Гінеколог-ендокринолог
Лікування безпліддя
Діагностика безпліддя
Лікування жіночої безплідності
Лікування чоловічої безплідності
Стоматології
Імплантація зубів
Брекети
Видалення зуба мудрості
Видалення молочного зуба
Видалення нерва
Видалення постійного зуба
Виправлення діастеми
Відбілювання зубів
Герметизація фісур
Дитяча стоматологія
Діагностика зубів
Елайнери
Зняття зубного каменю
Зубні протези
Клиновидний дефект зубів
Комп'ютерна томографія зубів
Коронка безметалева
Коронка металокерамічна
Коронка цільнокерамічна
Лазеротерапія в стоматології
Люмініри
Лікування альвеоліту
Лікування гінгівіту
Лікування гіперестезії
Лікування гіпоплазії емалі зубів
Лікування захворювання скронево-нижньощелепного суглобу
Лікування зубів
Лікування зубів при вагітності
Лікування карієсу
Лікування кореневих каналів
Лікування пародонтиту
Лікування пародонтозу
Лікування періодонтиту
Лікування періоститу
Лікування пульпіту
Лікування під наркозом
Лікування стоматиту
Лікування ясен
Озонотерапія в стоматології
Панорамний знімок
Пластика ясенного краю
Пластини для виправлення прикусу
Пломбування зубів
Пломбування каналів
Протезування на імплантат
Пьезохірургія в стоматології
Рентген зубів
Рецесія ясен
Стрази і скайси
Фторування зубів і відновлення емалі
Художня реставрація зубів
Хірургічне лікування зубів
Чистка зубів
Шинування зубів
Дитячий лікар
Дитяче УЗД
Дитячий ЛОР
Дитячий алерголог
Дитячий алерголог-імунолог
Дитячий гомеопат
Дитячий гінеколог
Дитячий дієтолог
Дитячий ендокринолог
Дитячий кардіолог
Дитячий логопед
Дитячий невролог
Дитячий невропатолог
Дитячий ортопед
Дитячий ортопед-травматолог
Дитячий остеопат
Дитячий паразитолог
Дитячий психолог
Дитячий стоматолог
Дитячий терапевт
Дитячий травматолог
Дитячий травматолог-ортопед
Неонатолог
Педіатр Неонатолог
педіатр
Приватні лікарі
Андролог-ендокринолог
Дерматовенеролог
Дерматолог
Діагност
Ендокринолог
Лікар загальної практики
Лікар функціональної діагностики
Мамолог
Мануальний терапевт
Невролог
Остеопат
Сімейний лікар
Терапевт
Травматолог
Кардіолог
ЕКГ
Нетрадиційна медицина
Гомеопатія
Медичні і оздоровчі центри
Алергологія
Гастроентерологія
Ендокринологія
Ендоскопія
Мамологія
Мануальна терапія
Неонатологія
Остеопатія
Оториноларингологія
Педіатрія
Приватні клініки
Репродуктологія
Терапія
Травматологія
Трихологія
Хірургія
Щелепно-лицьова хірургія
дерматології
Курси масажу
Курси антицелюлітного масажу
Курси баночного масажу
Курси вакуумного масажу
Курси гігієнічного масажу
Курси дитячого масажу
Курси класичного масажу
Курси косметичного масажу
Курси лікувального масажу
Курси лімфодренажного масажу
Курси масажу обличчя
Курси медового масажу
Курси спортивного масажу
Курси точкового масажу
Про нас
Медичні і оздоровчі центри "Центр сімейної медицини" у Кам’янці – це багатопрофільний медичний заклад, в якому дотримуються стандартів світового рівня, надають якісну фахову консультацію та допомогу. Завдяки невтомній праці багатьох спеціалістів сотні пацієнтів позбуваються своїх проблем зі здоров’ям. Медичні центри у Кам’янці пропонують широкі спектри послуг, та саме "Центромед" Кам’янець забезпечує якісне обслуговування та професійний підхід до кожного пацієнта. Якщо вам потрібна якісна консультація лікаря - Кам’янець-Подільський надає вам її. Алерголог, гінеколог, кардіолог, гірудотерапевт, уролог, стоматолог та педіатр нададуть свою допомогу у будь-якій вашій проблемі в ЦСМ К...

Медичні і оздоровчі центри

"Центр сімейної медицини" у Кам’янці – це багатопрофільний медичний заклад, в якому дотримуються стандартів світового рівня, надають якісну фахову консультацію та допомогу. Завдяки невтомній праці багатьох спеціалістів сотні пацієнтів позбуваються своїх проблем зі здоров’ям.

Медичні центри у Кам’янці пропонують широкі спектри послуг, та саме "Центромед" Кам’янець забезпечує якісне обслуговування та професійний підхід до кожного пацієнта.

Якщо вам потрібна якісна консультація лікаря - Кам’янець-Подільський надає вам її. Алерголог, гінеколог, кардіолог, гірудотерапевт, уролог, стоматолог та педіатр нададуть свою допомогу у будь-якій вашій проблемі в ЦСМ Кам’янець-Подільський.

Дитячий лікар

Лікування дитячих захворювань також можливе у Центрі сімейної медицини. Так як батьки ще задовго до народження дитини задаються питанням про дитячого лікаря, у ЦСМ приватний педіатр Кам’янець спостерігатиме за ростом і розвитком вашого чада.

Щоб не шукати знічев’я "Педіатр Кам’янець" чи "Лікування дітей Кам’янець" звертайтесь в медичний заклад "Центр сімейної медицини" і будьте впевненими в здоров’ї своєї дитини.

Наші педіатри знайдуть підхід до будь-якої дитини.

Гінеколог

Жіноче здоров’я – це запорука та впевненість у можливості продовження роду. Кожна жінка раз в півроку повинна навідуватися в кабінет гінеколога для планової перевірки інтимного здоров’я. Гінеколог Кам’янець допоможе позбутися таких захворювань, як:

 • запальні гінекологічні захворюванняінфекції, що передаються статевим шляхом;
 • ерозія;
 • дисплазія;
 • гормональні дисфункції;
 • фіброміоми;
 • ендометріоз.

Також гінеколог центру виконує малі гінекологічні операції, переривання вагітності на коротких термінах (переривання непланової вагітності).

Лікування безпліддя стало особливо прогресивним упродовж останніх десятиліть. Поки вчені сперечаються про причини безпліддя, гінекологи "Центру сімейної медицини" активно беруться за вирішення цієї проблеми.

Обстеження жінки включає обов'язкову оцінку стану її яєчників, матки та маткових труб, гормональні дослідження, аналізи на сечостатеві інфекції та венеричні захворювання.

Вагітність і пологи Кам’янець-Подільський пропонує проводити під наглядом гінекологів "Центру сімейної медицини", які допоможуть підтримувати задовільний стан здоров’я для хорошого перебігу вагітності.

Лабораторія, діагностика, обстеження

Ті чи інші проблеми зі здоров’ям періодично трапляються з переважною більшістю людей. Для того, щоб не опинитися в критичній ситуації відносно власного здоров’я і виявити проблеми на початкових стадіях, рекомендовано періодично проходити діагностику усіх внутрішніх органів. Кожне лабораторне дослідження дає лікареві інформацію, яка допомагає поставити якомога точніший діагноз.

У медичному закладі "Центр сімейної медицини" можна здати такі аналізи: - тест на гормони Кам’янець, - тест на онкомаркери Кам’янець, - тест на гепатит Кам’янець, - біохімічні тести Кам’янець, - тест на виявлення вірусних захворювань Кам’янець. Аналіз крові Кам’янець теж рекомендує здавати у ЦСМ, адже тут не потрібно стояти в чергах, а результати видаються швидко та оперативно з дотриманням абсолютної анонімності.

"Центр сімейної медицини" також проводить: - гематологічні дослідження Кам’янець, - цитологічні дослідження Кам’янець, проводиться діагностика урогенітальних інфекцій Кам’янець. Їх діагностика проводиться точним і сучасним методом полімеразної ланцюгової реакції. Таким методом користуються для виявлення збудників ВІЛу на ранніх стадіях, кліщового енцефаліту, вірусних гепатитів, туберкульозу та ін.

Приватні лікарі

"Центромед" - це приватний медично-оздоровчий центр з сучасним обладнанням та якісно новим підходом до лікування різного роду захворювань. Сімейний лікар з багатопрофільною підготовкою проконсультує з загальних питань та поставить вас на точний курс до одужання.

Ендокринолог центру займеться діагностикою та лікуванням щитовидної залози і її найпоширенішими захворюваннями, такими як гіпотиреоз, тиреотоксикоз, аутоімуннийтиреоїдит та інші.

Лікування панкреатиту, гастриту Кам'янець надає у Центрі сімейної медицини.

Неврологія – це один із найскладніших розділів медицини. Найпоширенішими збудниками неврологічних захворювань є перевтома, порушення сну, харчування, постійні стреси. Приватний невропатолог Кам’янець вищої кваліфікаційної категорії з великим досвідом роботи проведе повне обстеження вашої нервової системи у день звернення.

Лікування безпліддя

Центр сімейної медицини у Кам’янці займається лікуванням безпліддя. Бувають випадки, коли вагітність стає не бажанням, а заповітною мрією. І найчастіше на шляху до вагітності перепоною стають проблеми зі здоров’ям.

Лікування безпліддя у Кам’янці можливе в "Центрі сімейної медицини", де за допомогою новітніх методик повертають щастя материнства. Якщо ви хочете його відчути і задаєтесь питанням "Як завагітніти?" - зверніться за допомогою до провідних спеціалістів "Центру сімейної медицини" в галузі гінекології.

Лікування безпліддя Кам’янець можливе з підтримкою та під наглядом професіоналів з багаторічним стажем.

Стоматології

Усі види стоматологічних послуг під проводом провідних спеціалістів пропонує "ЦСМ".

Приватний стоматолог Кам'янець займеться відбіленням зубів, протезуванням, імплантацією, встановленням брекетів, встановленням скайсів та ін. Атмосфера центру дозволяє почуватися комфортно, як вдома, і насолоджуватися лікуванням.

Стоматології Кам'янець пропонують широкий спектр послуг:

 • щелепно-лицьові операції;
 • імплантація Кам'янець;
 • протезування Кам'янець;
 • пломбування Кам'янець;
 • виправлення прикусу;
 • профілактична гігієна ротової порожнини.

Лікування ротової порожнини та зубів Кам’янець надає на найвищому професійному рівні, кваліфіковані стоматологи не дадуть підстав сумніватися в своїй компетенції, а сучасне обладнання європейського рівня не дозволить обрати іншу стоматологію.

Алерголог

Лікування алергічних захворювань Кам’янець пропонує проводити в Центрі сімейної медицини.

Алергія – одна з найпоширеніших проблем медицини. Чи не кожен 5-ий має алергію на ті чи інші збудники. Прояви алергії бувають найрізноманітнішими, але всі вони завдають людині дискомфорту та додаткових проблем зі здоров’ям.

Приватний алерголог Кам’янець лікує алергії різної етіології (харчову, лікарську та ін.) алергічнийринокон'юнктивітсезонного типу (поліноз), алергічний дерматит, кропив’янку, бронхіальну астму та ін.

Відділення алергології оснащене сучасним обладнанням і кваліфікованим персоналом.

Кардіолог

Склався стереотип, що до кардіолога звертаються лише літні люди. На сьогодні проблеми з серцем все частіше трапляються в молодих людей. І це розряд тих питань, які не терплять зволікання.

Центр сімейної медицини надає такі послуги кардіолога:

 • кардіограма Кам’янець;
 • ЕКГ Кам’янець;
 • лікування серця Кам’янець.

"Послуги кардіолога ціна Кам’янець" - навіщо питати про це Інтернет, якщо можна звернутися в наш медичний центр і отримати якісну консультацію, провести повне обстеження серцево-судинної системи і залишитися задоволеним привітним і професійним персоналом.

Кардіолог Кам’янець самостійно визначає, які саме вам потрібно здати аналізи для підтвердження чи спростування діагнозу.

Фітопрепарати і БАДи

Народна медицина доступна і не дороговартісна. Її рецепти прості і нескладні у використанні та приготуванні. Та їх користь для організму очевидна.

Професійна діагностика і лікування соматичних захворювань з допомогою різних трав і фітокомпозицій пропонують у "Центрі сімейної медицини". Народна медицина у Кам'янець-Подільський все частіше визнається ефективною навіть традиційною медициною.

Сучасні методи народної медицини дають змогу боротися з гіпертонією, серцево-судинними захворюваннями, захворюваннями нервової системи та багатьма іншими.

Уролог

Спеціалізація уролога – це діагностика і лікування захворювань чоловічої статевої системи. Жовчокам’яна хвороба, лікування циститу, хронічний простатит, гострий цистит, чоловіче безпліддя, епідидиміт та інші хвороби лікує приватний уролог Кам’янець.

Проблеми чоловічої статевої системи не варто приховувати, як і проблеми жіночої, адже від обидвох залежить продовження роду та інтимне задоволення. Щоб не питати себе і Інтернет "Цистит лікування Кам’янець-Подільський" зверніться в "Центр сімейної медицини" до кращих фахівців своєї сфери. Приватний уролог Кам’янець впорається з будь-якою проблемою.

Нетрадиційна медицина

Гірудотерапія – давній метод лікування п’явками. Найчастіше застосовується при лікуванні хронічних захворювань. П’явки працюють за методом насосу – всмоктують кров і відсмоктують її вже з активними речовинами своїх залоз.

У нашому медичному центрі працює дипломований гірудотерапевт, який володіє знаннями у сфері рефлексотерапії і проводить лікування варикозу п’явками, лікування соматичних захворювань Кам’янець.

Гомеотичні препарати призначають індивідуально кожному пацієнту, враховуючи його фізіологічні особливості, характер і навіть зовнішність. Лікування гомеопатичними препаратами – це, по-іншому, спосіб лікування, який в народі називають "подібне подібним" за системою "чим нижчий рівень здоров’я, тим менша доза препаратів".

УЗД

Ультразвукове дослідження – найінформативніший і найбезпечніший метод дослідження, який підходить будь-якому пацієнтові. Дане дослідження проходить безболісно. Завдяки тому, що воно проводиться в режимі реального часу, вже в кінці обстеження пацієнт отримує результат.

В ЦСМ проводять ультразвукове дослідження таких внутрішніх органів:

 • УЗД серця;
 • УЗД судин;
 • УЗД нирок;
 • УЗД акушерство;
 • УЗД гінекологія;
 • УЗД молочних залоз;
 • УЗД лімфатичних вузлів;
 • УЗД суглобів;
 • УЗД червної порожнини;
 • УЗД простати.

Нейросонографія – безболісний метод проведення УЗД новонародженим та дітям до 1 року. Даний вид УЗД на сучасному обладнанні також можна провести в нашому медичному закладі.

УЗД у Кам’янці варто проводити в "Центрі сімейної медицини" тому, що тут його виконує привітний лікар на новому європейському обладнані. Послуги УЗД Кам’янець надають на кожному кроці, та не на кожному кроці, вас зустрічають з усмішкою та кваліфікованою допомогою. За цим потрібно приходити в "Центр сімейної медицини".

Лор, слухові апарати

Діагностику та лікування захворювань вуха, горла, носа здійснює лікар – отоларинголог, або скорочено ЛОР.

Шукаєте ЛОР Кам’янець? "Центр сімейної медицини" запрошує вас у наш медичний центр, адже ми співпрацюємо тільки з висококваліфікованими лікарями та використовуємо сучасну техніку. Пам’ятайте, що некомпетентне лікування або самолікування приносить шкоду першочергово вам.

ЛОР-лікарі Кам’янця, що працюють у ЦСМ проводять діагностику захворювань на ранніх стадіях та не допускають загострення хвороби, а в разі наявності хронічних захворювань контролюють та підбирають підтримуючу терапію.

Шукаєте дитячого ЛОРа, ми працюємо і з дітьми, огляд пацієнта в комплексі з педіатром дозволить максимально точно підібрати лікування без шкоди для організму.

Не гайте часу, а записуйтесь на консультацію за телефоном - +380(98)812-63-48.

Новини та статті

Щоденно наш заклад відвідують студенти Камʼянець-Подільського медичного коледжу. Знайомляться з робою лабораторії (для лаборантів дуже важливо), медичною базою закладу, сучасними...
28 червня
Ударно-хвильова терапія - ефективний метод лікування епіконділіту, заснований на дії акустичних ударних хвиль. Ударні хвилі здатні проникати в уражені тканини...
22 травня
Шановні пацієнти! Хочемо поділитися, що наш уролог Литовченко О.М. завершила успішно ряд навчальних курсів та отримала сертифікати. Це дозволяє нам...
20 березня
Гепатит А - це інфекційне захворювання печінки, що вражає мільйони людей щорічно. Збудником є вірус гепатиту А (HAV), котрий передається...
13 листопада 2023 р.
Друзі, ми гордимось представити вам, що наш заклад внесений до реєстру "Медичний Олімп України" за вагомий внесок в охорону здоров'я...
25 липня 2023 р.
Ми в мережі
Наше відео
Ще відео

Відгуки

Відгук - це думка або оцінка людей, які бажають передати досвід або враження іншим користувачам нашого сайту з обов'язковою аргументацією залишеного відгука. Це допоможе багатьом прийняти правильне рішення. Коментарі призначені для спілкування та обговорення, а також для роз'яснення питань, що цікавлять.

Не дозволяється: використання ненормативної лексики, погроз або образ; безпосереднє порівняння з іншими конкуруючими компаніями; безпідставні заяви, що ображають діяльність компанії і / або її послуги; розміщення посилань на сторонні інтернет-ресурси; реклама та самореклама.

Введіть email:
Ваш e-mail не відображатиметься на сайті
або для написання відгуку
Відгук:

Завантажити фото: